Ansatte

Med effektivitet, tett personlig oppfølging, lang erfaring og fokus på kvalitet, leverer vi produkter våre kunder blir fornøyde med.

Gjennom årene har vi utviklet en bred tverrfaglig kompetanse. Vi holder til sentralt i Trondheim, og har meget god kjennskap til området.

Våre ansatte

Arild Tørstad

Skogtekniker / Gartner

arild@creto.no

+47 928 66 899

Kirsten Setsaas

Næringsmegler
Creto Næringsmegling AS

ks@creto.no

+47 982 39 625

Oddvar Rakstang

Næringsmegler
Daglig leder Creto Næringsmegling AS

or@creto.no

+47 917 33 464

Eli Larsen

Økonomisjef
Daglig leder Creto Regnskap og Forvaltning AS

eli.larsen@creto.no

+47 473 59 000

Elisabeth Lunde

Regnskapskonsulent

elisabeth.lunde@creto.no

+47 928 06 469

Wainy Stenkløv

Regnskapskonsulent

wainy@creto.no

+47 468 51 988

Tine Larsen

Regnskapsmedarbeider

tine.larsen@creto.no

Christian Træthaug

Tømrer/vaktmester

christian@creto.no

+47 454 05 704

Anders Wold Grut

Prosjektleder/tømrer

anders@creto.no

+47 479 61 883

Marius Dvarionas

Vaktmester/møbelsnekker

marius@creto.no

+47 966 50 407

Sigmund Nyhus

Trainee / student

sigmund.nyhus@creto.no

+47 477 05 000

John Karsten Bergh

Salgs- og markedsansvarlig

jbk@creto.no

+47 965 02 020

Morten K. Andersen

Advokat

mka@creto.no

+47 928 06 400

Ole Jørgen Schei

Advokat

ojs@creto.no

+47 928 06 437

Creto er stolt
elefantsponsor!

 

Les mer

Kontakt oss på e-post eller telefon

post@creto.no 482 26 666